Spotkanie noworoczne

W dniu 28 stycznia 2024 roku, odbyło się w Łomży spotkanie noworoczne członków Oddziału Związku Szlachty Polskiej w Zambrowie. Odbywające się co roku w styczniu spotkania, są okazją do integracji członków oddziału.

W czasie spotkania podsumowano działania w minionym roku oraz przedstawiono plany na rok bieżący, które zaprezentował Prezes Zarządu Oddziału Krzysztof Dmochowski. W spotkaniu udział wziął Pan Bartosz Czarnecki, który poinformował o aktualnych pracach Zarządu Głównego.

Najważniejszym punktem spotkania było uhonorowanie dwóch osób, które w sposób szczególny zasłużyły na podziękowania. Grawertony ze specjalnymi dedykacjami podpisanymi przez Prezesa Zarządu Głównego Marcina Forkiewicza otrzymali członek Związku Szlachty Polskiej Pan Tadeusz Andrzej Klimaszewski oraz sympatyk Związku Szlachty Polskiej Pan Andrzej Brzóska. Podziękowania zostały przygotowane z okazji zbliżającego się jubileuszu V-lecia powstania Oddziału Związku Szlachty Polskiej w Zambrowie.

Na zakończenie spotkania członkowie oddziału zambrowskiego z uregulowanymi składkami otrzymali kalendarze oraz zakładki do książek z informacjami o Związku Szlachty Polskiej a także wydrukowany egzemplarz Biuletynu Zarządu Głównego Związku Szlachty Polskiej.